UncategorizedNike fiyatları, Özel Authentic asics ayakkabılar from: onitsukatigerturkiye.top

AdminFebruary 9, 2020324 min

1. Bir lig seçin. Katılabileceğiniz birkaç lig var: Standard League, Auction Leagues, onitsuka tiger kahverengi Dynasty Leagues, Keeper Leagues, IDP Leagues ve Survivor Leagues. Sizi en çok cezbeden birini seçmeniz çok önemlidir. Her ligin takip etmesi için farklı kurallar ve standartlar vardır. Bir lige katıldığınızda, sizin gibi diğer futbol meraklıları ile ilişki ve camaraderie avantaj elde edersiniz.
2. Bir taslakta katılın. Fantazi Koleji footbaAyrıca ligler her sezon düzenli bir futbol gibi taslak tutarlar. Oyuncular serbest oyuncu olmak için ‘bırakılabilir’ ve ticaret mümkündür. Serbest temsilciler şu anda lig takımında olmayan bir oyuncu, adidas ayakkabı erkek modelleri örneğin taslakta alınamayabilir.
3. Listeni kur. Bir fantezi kolej futbolu sahibi olarak, kendi listeni düzenlemek sizin sorumluluğunuzdadır. Bazı liglerde, oyuncu, oyuncuların sayısını önceden bir kadroda önceden belirlemiş ve her oyuncuya bir pos tayin etmiştir.ition. Ayrıca hangi futbolcunun başlayacağını ve belirli bir oyun için bankta kimin seçileceğini de seçebilirsiniz. Her hafta için başlangıçlarınızı almanız çok önemlidir. Son tarihten önce oynanan oyunlar.
4. Raf yukarı noktaları. Her ligin bir skorlama sistemi vardır. Ama bir şey her zaman aynı olacaktır – oyuncuların sahadaki gerçek hayattaki hareketleri o hafta hangi takımın kazanacağını belirleyecektir.
Oyununuzda başarılı olabilmek ve stratejinizi geliştirebilmek içinBir taslağa başlamadan önce her zaman ödevinizi yapmak çok önemlidir, yani en son güncellemelerden veya çeşitli oyunlardan haberdar olabilirsiniz. İnternet’ten faydalanın ve bilgi edinin. Ayrıca, her hafta sıraya ulaştırmak için son tarihin farkında olmanız gerekir, böylece zamanında gönderebilirsiniz. Takım oyuncularını seçmeden önce ligleri puanlama kuralları bilin. Ve son olarak asla bir oyuncu seçmezsin çünkü sadece senin favorinbir. İyi bir fantezinin sahibi gerçek bir takım koçu gibi düşünmeyi bilir.

Admin