UncategorizedOnitsuka tiger mexico 66, Authentic asics spor ayakkabı from: onitsukatigerturkiye.top

AdminFebruary 7, 2020327 min

The Shaft Mystery

Golf Club teknolojisinin bu modern çağında golfçüler arasındaki büyük gizem, golf milinin çabalarını en üst düzeye çıkaracağı şeydir. Ortalama oyuncu tüm ?? mumbo jumbo techno şaft lingo ile incelemek için çalışırsa? Kafası patlayabilir. Ve benim için doğru şaftı belirleme son derece kafa karıştırıcı olabilir.

Golfçüler için gerçekten çok sayıda şaft var, bu da oyuncuya gerçekten faydası olabilir ki, kulüp görevlilerinin neyin iyi bir kavrayışına sahip olduğu kritik.oyuncu ihtiyacı? Tom Erwin, TourPureGolf.com’un (www.tourpuregolf.com) kurucularından diyor.
Çoğu şaft şirketleri şu anda 100’den fazla farklı tipte şaft sunuyor ve sırayla tüketicilerin çoğu ne? Golf kulüplerini koşmaları gerekiyor.

Deneyimli clubfitter olarak, her müşteriye kanıtlanmış bir çözüm sunmak için uygulamalı montaj ve müşteri geri bildirimleri ile öğrendiklerimizi kullanıyoruz. Mil seçimi mükemmel performans silahı işçiliğinin en önemli bileşenidir ??Travis Carter TourPureGolf.com’un kurucu ortağı. Daha sonra, ?? Bu sorun 4 temel soru cevaplayarak kolayca çözülebilir ????

İhtiyaç duyulan ilk cevap, golfçü, çelik veya grafit malzemesi ne olmalı? Grafit genellikle çelikten daha hafiftir, bu nedenle ortalama oyuncu bir çelik şafttan biraz daha fazla bir grafit şaftına çarpacaktır. Grafit ayrıca, daha çok şok sönümleme etkisine sahiptir, bu da bazen burun tıkanıklığı olan oyuncular için çok yararlıdır.oyun oynamasını engelle. Alternatif olarak, çelik şaftlar çoğu grafit şaftından daha ağırdır, bu nedenle mesafe kurban edilebilir. Uzaklıkta kaybolan ne olursa olsun doğruluk kazanır. Çelik şaftlar, grafit şaftlarında bulunan tork veya yanal bükülme olmadıkları için grafitten farklıdır. Çoğu oyuncu, demir çubuklarında çelik şaftlara sahip olmaktan faydalanır, çünkü doğruluk, onitsuka tiger çakma mesafeden daha büyük bir vurgu yapar, çünkü grafit şaftları, tod’dan daha büyük mesafeler elde etmek için çok yararlıdırbüyük boy titanyum sürücüleri.

Cevap verecek ikinci soru şaft esnekliğidir. Yaygın bir bağlantı hatası, daha sert şaftların daha hassas olacağı inancıdır, onitsuka tiger mexico 66 erkek çünkü şaft daha esnek bir şaft kadar torklamayacaktır. (tork bir atışı vurduğu için bir milin bükülmesidir). Ancak bugünün teknolojisi ile birçok üretici tork feda etmeden daha yumuşak bir esnek mil üretmektedir. Oyuncular, belirli yardalardan hangi kulübün vurulduğunu bilmeleriyle ihtiyaç duydukları esnekliği belirleyebilirler.

Cevap verecek üçüncü soru, oyuncunun hangi vuruş noktasının en iyi yararı olacağını belirlemektir. Çoğu golfçu topa biraz daha fazla vurmayı severdi. Daha düşük bir vuruş noktası daha yüksek bir top uçuşu elde ederdi. Alternatif olarak, eğer oyuncu, oldukça dik bir dış-iç salona sahip olma eğiliminde ise, bir orta-yüksek vuruş noktası şaftı, topu daha düşük tutmak için onlara yardımcı olacaktır.

Cevaplamak için son soru, golf kulübü ne uzunlukta olmalı? Çoğu grafit ahşap şaft 45 gelir? – 46 ?? ve bir kezTalled, genel golf kulübü 47 üzerinde olacak?. Yani bu golfçü için uygun uzunluğu belirlemek kritik önem taşıyor. Titanyum sürücüleri ile, bir sürü millet sen kontrol edebilirsiniz sürece ?? zihniyet. Bununla birlikte, onitsuka tiger 44 ütüler, söz konusu oyuncunun boyuna ve ellerinden zemine kadar olan mesafeye uygun bir uzunlukta kesilmesi önemlidir. Günümüz teknolojisiyle ve çok sayıda ürünle incelemek için deneyimli bir kulüp tesisatçısı şaft gizemini gerçekten çözebilir.

Admin